Detail [›]
-
 

Medovina z Českého lesa, 0,5l

Medovina z Českého lesa s příchutí chmele a zázvoru, ročník 2018

Novinka
Objednací kód V-10
Záruka 2 roky
 
Sleva -
Cena / ks
140 Kč
 
Skladem není
Doba expedice neznámá
Detail [›]Medovina z Českého lesa, 0,5l

Popis

Tato medovina získala ocenění \"Regionální potravina plzeňského kraje za rok 2012\". Čistý, zlatavý nápoj. Příjemně lehký v chuti i vůni, lehce medový. Celkový dojem je harmonický jako výsledek  vyvážené receptury. Spíše než jako aperitiv ji lze doporučit k posezení s přáteli.

Medovina, při jejíž přípravě byl kladen důraz na zachování senzorických vlastností použitého medu. Tento med pochází z vlastního chovu včel, umístěných v čisté přírodě Českého lesa. Tato šarže medoviny byla připravena z lesního medu vytočeného na stanovišti, které se nachází na  katastru obce Pasečnice.

 Základní suroviny jsou místního původu. Díky použitému způsobu přípravy nedochází k degradaci charakteristických vlastností medu a to se projevuje na unikátní a nezaměnitelné kvalitě finálního výrobku. Oproti většině konkurenčních medovin, byla tato připravena na základě řízeného kvašení, roztok nebyl před zakvašením povařen,  k dochucení nebyl použit kulér a obsah alkoholu nebyl uměle navýšen.

 K čiření a stabilizaci není použito žádných stabilizačních, ani chemických prostředků. I to přispívá k zachování původních senzorických vlastností výrobku

 

V Výprodej N Novinka D Doporučujeme % Akční sleva

Uvedené ceny jsou včetně DPH (není-li uvedeno jinak).